--- Pronájem pódia i párty stanů --- Půjčíme Vám stany různých velikostí, pivní sety i lavičky

Plánujete svatbu, oslavu narozenin, křtiny nebo třeba firemní teambuilding, hudební festival nebo dětský den? Pro Vaši akci pod širým nebem Vám můžeme nabídnout širokou škálu stanů pro zastřešení kapely, stánku nebo svatebního stolu. Půjčíme Vám

  • nůžkové párty stany různých velikostí
  • velké zahradní stany
  • mobilní pódium pro kapelu nebo DJ se zastřešením
  • přehlídkové molo, pult pro řečníka
  • pivní sety nebo plastové stoly a lavice
  • barové stolky a židle

Pro Vaši venkovní akci musíte počítat s rozmary počasí. S vhodně zvoleným zastřešením se nemusíte obávat deště, větru ani pálivého slunce. Naše stany se hodí pro jakoukoliv příležitost. Stany 3x3, 3x6 a 4x6 metrů postavíte snadno za pár minut. Stany nabízíme buď v bílé barvě, skvele se hodící pro svatby, oslavy a podobné události. Můžeme také nabídnout stany v černé barvě. Pod velký zahradní stan 12x6 metrů pohodlně usadíte např. všechny svatební hosty. Pokud máte objednánu kapelu nebo DJ, hudební zážitek bude určitě lepší, když bude vystupovat na profesionálním zastřešeném pódiu.

Nabízené vybavení k pronájmu

Nůžkový stan 3x3 metry
Bílý nebo černý stan včetně čtyř bočnic se zipem. V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 100 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 800 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 1 000 Kč / ks.
1 000 Kč
Nůžkový stan 6x3 metry
Bílý nebo černý stan včetně šesti bočnic se zipem. V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 150 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 1 200 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 1 500 Kč / ks.
1 500 Kč
Nůžkový stan 6x4 metry
Černý stan včetně tří bočnic pro pokrytí tří stran stanu. V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 200 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 2 500 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 3 000 Kč / ks.
3 000 Kč
Velký stan 12x6 metrů
Bílý zahradní stan včetně dvanácti bočnic s okny. V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 500 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 4 000 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 5 000 Kč / ks.
5 000 Kč
Pivní set - délka 200 cm (stůl a dvě lavice)
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč /km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 50 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 200 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 500 Kč / ks.
250 Kč
Cateringový lavicový set - délka 180 cm (stůl a dvě lavice)
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 50 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 200 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 500 Kč / ks.
250 Kč
Koktejlový bistro stůl 80 cm
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž stanu provedeme za 50 Kč. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 200 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 500 Kč / ks.
250 Kč
Mobilní pódium 2x2 metry o výšce 30 cm
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž máte v ceně pronájmu. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 1 500 Kč, pronájem bez kauce a bez platby za montáž a demontáž, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 2 000 Kč.
2 000 Kč
Mobilní pódium 6x4 metry o výšce 60-100 cm bez zastřešení
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 20 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž máte v ceně pronájmu. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 5 000 Kč a pronájem bez kauce, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 5 000 Kč.
7 000 Kč
Mobilní pódium 6x4 metry o výšce 60-100 cm zastřešené nůžkovým stanem
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 35 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž máte v ceně pronájmu. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 9 000 Kč a pronájem bez kauce, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 10 000 Kč.
10 000 Kč
Mobilní pódium 6x4 metry o výšce 60-100 cm zastřešené hliníkovou pódiovou konstrukcí o rozměru 7x5 metrů
V případě naší dopravy a odborné montáže Vás doprava vyjde na 35 Kč / km za kompletní pronájem vybavení, odbornou montáž máte v ceně pronájmu. V případě zajištění ozvučení nebo jiného technického zajištění od AudioSolutions nabízíme pronájem za zvýhodněnou cenu 16 000 Kč a pronájem bez kauce, v opačném případě počítáme vratnou kauci ve výši 15 000 Kč.
20 000 Kč

  • Doprava do 20 km zdarma, nad 20 km účtujeme cenu dopravy 20 Kč/km za cestu za Vámi, nikoliv zpět. V případě pronájmu mobilního pódia účtujeme cenu dopravy 35 Kč/km. Při vzdálenosti nad 150 km cenu dopravy řešíme individuálně. Dopravu počítáme z našeho skladu na Pelhřimovsku.
  • Uvedené ceny jsou bez DPH.
  • Uvedené ceny jsou za dobu pronájmu na 1 pracovní den (24 hodin od času vypůjčení) nebo na víkend (vypůjčení v pátek, vrácení v pondělí). Delší dobu pronájmu řešíme individuálně.
  • Vybavení je možné vyzvednout po telefonické domluvě v našem skladu v Rynárci na Pelhřimovsku.
Copyright © AudioSolutions 2023. Všechna práva vyhrazena. Vytvořilo studio Flexisoftware s.r.o..